Karjera

Profesionali ir motyvuota komanda yra sėkmingos partnerystės su klientais ir verslo pagrindas, tad nuolat ieškome patyrusių ir jaunatviškai veržlių profesionalų: inžinierių, energetikų, pastatų ūkio administratorių-vadybininkų, elektrikų, santechnikų, ŠVOK specialistų, ūkvedžių. Savo gyvenimo aprašymą siuskite el. paštu: info@servico.lt.

Darbuotojams suteikiame ne tik visas socialines garantijas, bet ir karjeros, profesinio tobulėjimo galimybes tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Kodėl dirbti „Servico“?

Jūratė: „Novatoriška įmonė, kurioje darbuotojai gali laisvai reikšti savo nuomonę, išsakyti pasiūlymus.“

Justas: „Darbas, skatinantis nuolatos tobulėti."

Vytautas: „Jaunatviškas ir draugiškas kolektyvas, tobulėjimo ir karjeros galimybės, laiku ir skaidriai mokami atlyginimai, betarpiškas ir atviras bendravimas.“

Praktika įmonėje

Kasmet stengiamės suteikti galimybių pažinti įmonės veiklą ir pagilinti profesines žinias jauniems specialistams. Kviečiame paskutinių kursų inžinerijos / energetikos / vadybos / buhalterinės apskaitos studentus stažuotis ar atlikti profesinę praktiką mūsų įmonėje. Savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu: info@servico.lt

Studentų, atlikusių praktiką „Servico“, atsiliepimai:

Silvija: „Jaunatviškas ir draugiškas kolektyvas, todėl yra malonu dirbti. Visi darbuotojai yra geranoriški, visada linkę padėti ir paaiškinti. Jauki ir maloni atmosfera. Suteikiama galimybė pažiūrėti į skirtingas darbo sritis.“

Lyda: „Daug naujo sužinojau atlikdama praktiką įmonėje „Servico“. Čia dirbama su geriausiomis programomis, geros darbo sąlygos, puikus kolektyvas.“    

Ernesta: „Atlikdama praktiką „Servico“ turėjau galimybę susipažinti su įmonės veikla, vidine organizacine kultūra bei nuostabiu kolektyvu, kuriam esu ypatingai dėkinga už draugiškumą, dėmesį bei nuolatinį norą pagelbėti.

Džiaugiuosi, jog praktikos metu buvo nuolatos domimasi, kas man pačiai patinka ir teko atlikti įvairias užduotis, reikalaujančias ir technikos, organizuotumo, ir kūrybiškumo. O taip pat leido pamatyti pačią įmonę iš skirtingų perspektyvų, t. y. konkrečius darbus vykstančius įmonėje bei bendrai suvokti veiklą, suprasti įmonės užimamą poziciją konkurentų tarpe, suvokti verslo struktūrą, kas man buvo svarbu domintis įmone finansiniu aspektu, kur ir stengiausi gilinti savo žinias.

Taip pat praktika padėjo atskleisti ir stipriąsias puses - tokias kaip pareigingumas, laiko planavimas, stiprus atsakomybės jausmas.

Taigi, esu dėkinga „Servico“ už suteiktą galimybę įgyti praktinių žinių bei prasmingai praleisti tuos mėnesius drauge, kurie tikrai neprailgo."