Naujienos

2010 08 25

Skirstomųjų tinklų bendrovės nesvarsto abonentinio mokesčio įvedimo galimybių

Lietuvos skirstomųjų tinklų bendrovės RST ir „VST" patikslina žiniasklaidoje pasirodžiusią klaidingą informaciją apie abonentinio mokesčio už elektros energiją įvedimą. Abonentinio mokesčio, kuris suprantamas kaip paslaugų administravimo mokestis, įvedimo galimybių bendrovės nesvarsto.

RST generalinis direktorius Arvydas Tarasevičius pabrėžia, kad bendrovės abonentinio mokesčio įvedimo klausimų nesvarstė ir neketina to daryti. Pasak RST vadovo, šiuo metu RST ir „VST" bendrovių specialistai analizuoja Europos šalyse egzistuojančius elektros energijos kainodaros modelius, nagrinėja elektros suvartojimo tendencijas Lietuvoje, atlieka vartotojų įpročių ir visuomenės nuomonės tyrimus tam, kad ateityje klientams būtų galima pasiūlyti daugiau galimybių patiems pasirinkti tinkamiausius atsiskaitymo už elektros energiją variantus.

„Sekdami geriausiais Europos Sąjungos šalių pavyzdžiais norime sukurti į skirtingus vartotojų segmentus orientuotą kainodarą bei atsiskaitymo už elektros energiją variantų įvairovę", - teigia RST generalinis direktorius.


Informacija: www.rst.lt