Naujienos

2012 09 28

„Servico" pelnė „Metų socialinės atsakomybės iniciatyvos" apdovanojimą

Rugsėjo 20 d. Vilniuje paskelbti „Švedijos verslo apdovanojimų 2012", dar vadinamų Baltijos Nobelio premijomis, laureatai. Iškilmingoje ceremonijoje prezidentas Valdas Adamkus „Metų socialinės atsakomybės iniciatyvos" apdovanojimą įteikė įmonei „Servico". Įmonė buvo pagerbta už socialinės ir aplinkosauginės atsakomybės principais grindžiamų paslaugų ir produktų kūrimą bei „Žalio biuro" programą. 

Jo ekscelencija Valdas Adamkus ne tik įteikė apdovanojimus, bet ir padėjo atrinkti nominacijų finalininkus. Pasak V.Adamkaus, kūrybiškas ir inovatyvus verslas yra svarbus ne tik tam, kad augtų ekonomika, bet ir tam, kad užsimegztų kontaktas ir pasitikėjimas tarp žmonių.

Šiais metais į apdovanojimus iš viso pretendavo 52 įmonės ir asmenys. Be „Metų socialinės atsakomybės iniciatyvos" dar buvo paskelbtos trys nominacijos: „Jaunojo metų verslininko", „Už tvarią plėtrą" bei „Metų verslo IQ". Lietuvoje jau septintus metus organizuojamo „Švedijos verslo apdovanojimų" iniciatoriai yra Švedijos prekybos taryba, Švedijos ambasada Lietuvoje, „Swedbank" ir „TeliaSonera". Tai viena iš nedaugelio ceremonijų, kur teikiami apdovanojimai liudija atsakingo, inovatyvaus ir socialiai orientuoto verslo augimą Lietuvoje.

Apie „Servico"
„Servico" teikia kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę užtikrina ilgametę patirtį pastatų statyboje ir valdyme sukaupę įmonės darbuotojai. „Servico" teikia platų su statiniais ir nekilnojamuoju turtu susijusių paslaugų paketą, nuo pastatų statybos, jų administravimo iki tarpininkavimo parduodant nekilnojamąjį turtą.