Naujienos

2011 03 02

„Servico“ pradėjo administruoti „Santariškių namų“ gyvenvietę

Pastatų administravimo ir priežiūros įmonė „Servico" gyventojų prašymu tapo naujuoju kvartalo „Santariškių namai" administratoriumi.

Gyvenvietės „Santariškių namai" administratorius Vaidas Dambrauskas teigia, kad pradėjus administruoti gyvenvietę ypatingą dėmesį skyrė patalpų, teritorijos ir gatvių valymui. „Sudėtingos oro sąlygos nesutrukdė operatyviai reaguoti ir į gyventojų prašymus." - teigia V.Dambrauskas.

„Servico" komanda tikisi, kad „Santariškių namai" gyventojai ne tik įvertins operatyvų administratoriaus darbą, bet kartu rūpinsis namų eksploatacija ir priežiūra, bei kurs ir puoselės jaukią, Verkių regioninio parko kaimynystėje įsikūrusios, gyvenvietės aplinką.

Apie „Servico"

UAB „Servico" teikia kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Įmonė įkurta 2010 metais, tačiau darbuotojai patirtį pastatų statyboje ir valdyme kaupė nuo 1992 m., kai buvo įkurta „EIKA" įmonių grupė. „Servico" pasitelkdama pagrindinį savo partnerį „EIKA" įmonių grupę  teikia visas su statiniais ir nekilnojamuoju turtu susijusias paslaugas, nuo pastatų statybos, jų administravimo iki tarpininkavimo parduodant nekilnojamąjį turtą.