Naujienos

2020 03 16

Pranešimas dėl UAB Servico veiklos koronoviruso situacijoje

Gerb, Klientai, 
 
dėl susidariusios koronoviruso situacijos šalyje, informuojame, kad UAB „Servico” nestabdo savo veiklos, tačiau visi susitikimai su klientais, susirinkimai, atvykimai į mūsų ofisą yra atšaukiami bei pranešame apie priimtus ir įgyvendintus sprendimus: 
 
  •     Įmonėje procesai organizuoti taip, kad paslaugos būtų teikiamos įprastu darbo laiku. 
  •   Nuolatos besikeičiančioje situacijoje, esame pasiruošę alternatyvius veiklos tęstinumo planus ir apsirūpinę reikalingais techniniais bei organizaciniais resursais.  
  •     Darbuotojus supažindinome su koronaviruso prevencija.
  •     Nuolatos aprūpiname darbuotojus dezinfekcijos bei apsaugos priemonėmis.
  •    Vardan saugumo ir vadovaudamiesi atsakingų institucijų rekomendacijomis, nuo š. m. kovo 13 d. su klientais ir partneriais bendraujame nuotoliniu būdu ir nebeteikiame paslaugos "Meistras į namus".
 
Dedame ir dėsime visas pastangas, kad visuotino karantino periodu užtikrintume turto priežiūrą bei paslaugų teikimą. Pažymime, kad sprendžiant iškilusias problemas, tvarkant smulkius defektus galimi trikdžiai, nes kai kurias medžiagas iš tiekėjų gausime tik atlikę nuotolinį jų užsakymą.
 
Į avarines situacijas reaguosime kaip įmanoma sklandžiau, avarinė tarnyba nenutraukia savo veiklos
 
Laiptinės yra papildomai dezinfekuojamos specialiomis priemonėmis. Kiekvieną kartą valant laiptinę papildomai su specialiais skysčiais dezinfekuojame turėklus, lauko durų rankenas, telefonspynes, liftų mygtukus ir kitus paviršius, su kuriais dažniausiai kontaktuoja gyventojai.
 
Koronavirusas (COVID-19) palies mus visus ir tik kartu išsaugodami ramybę bei teisingai planuodami veiksmus, galime maksimaliai sumažinti žalą. Atsižvelgiant į greitai besikeičiančius įvykius privalome daugiau nei įprastai saugoti save ir aplinkinius.
 
Jei Jūsų name, pastate ar pas kaimynus būtų fiksuotas koronaviruso atvejis, maloniai prašome informuoti el. paštu info@servico.lt arba telefonu 8 700 500 55. Privalome imtis visų priemonių, kad užtikrintume kolegų, partnerių, gyventojų ir klientų saugumą.
 
Esame visada pasiruošę priimti jūsų pasiūlymus ir pageidavimus, kad kuo geriau suvaldytume susidariusią situaciją.
 
Dėkojame už pasitikėjimą.