Naujienos

2010 08 26

„Servico" pradėjo administruoti prekybos centrą „PUPA“

Rugpjūčio 1 d. pastatų administravimo ir priežiūros įmonė „Servico" pasirašė sutartį su UAB „Eika" dėl jai priklausančio prekybos centro „PUPA", esančio Pilaitėje, administravimo ir priežiūros.

Naujas prekybos centro „PUPA" administratorius Justas Laužikas teigia, jog šio pastato administravimas reikalauja specifinių žinių ir aukštos valdytojų kompetencijos. „Prekybos centre „PUPA" įdiegtos naujos ir modernios inžinerinės sistemos, kurios leidžia užtikrinti efektyvų pastato valdymą bei administravimą. Tačiau norint pasiekti gerų valdymo rezultatų, kad prekybos centro lankytojai jaustųsi komfortiškai, o nuomininkai gautų nedideles sąskaitas, reikia puikiai išmanyti visas sistemų funkcijas ir jas tinkamai pritaikyti."

Prekybos centras „PUPA" yra vienas pirmųjų  pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas teikiančios įmonės „Servico" komercinės paskirties objektų. Artimiausiu metu „Servico" planuoja plėsti veiklą Vilniuje - šiuo metu vedamos derybos dėl verslo centrų bei daugiabučių namų administravimo paslaugų teikimo.

 Apie „Servico"

„Servico" teikia kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Aukščiausią teikiamų paslaugų kokybę užtikrina ilgametę patirtį pastatų statyboje ir valdyme sukaupę įmonės darbuotojai. „Servico" teikia platų su statiniais ir nekilnojamuoju turtu susijusių paslaugų paketą, nuo pastatų statybos, jų administravimo iki tarpininkavimo parduodant nekilnojamąjį turtą.

Detalesnę informaciją suteiks: 

Justas Laužikas
Administratorius
A.Goštauto g. 40A, 
LT-01112 Vilnius
Tel. + 370 5 2514 267 
Mob. tel. +370 615 68173 
Faks. +370 5 2514  256
El. p. j.lauzikas@servico.lt